• Ostim OSB Mah. Uzay Çağı Cad.
    No : 70/A   Yenimahalle / ANKARA
  • Adres
    Ostim OSB Mah. Uzay Çağı Cad.
    No : 70/A   Yenimahalle / ANKARA
  • E-Postainfo@ankaracivata.com.tr
  • Bizi Arayın0312 385 26 33
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ANKARA CİVATA

Ankara Cıvata Bağlantı Elemanları İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş temeli 1917’li yıllarda Anadolu’da şekillenen bir aile şirketinin dördüncü neslininde de devamını sağlamayı, kurmuş olduğu dinamikliğimizin ilk günkü aşk ve heyecanla aldığı bayrağı daha ileriye taşımak, Ankara Cıvata A.Ş’yi aranan marka haline getirmek için ve atalarından aldığı bu kutsal değeri dahada ileriye taşıma ilkesini taptaze korumaktadır. Bu süreçte Ankara Civata A. Ş. olduğunca profesyonel kadrosuyla yolculuğunu sürdürürken aynı zamanda amatör ruhunu da korumaktadır.

Ankara Cıvata A.Ş’nin ve bağlı bulunduğu diğer grup şirketleri sloganlarını “İş yerimize gelen her bir müşteri, evimize gelen en değerli misafir kadar kıymetlidir. ” saymış onların alışveriş yaparken samimi bir ortamda rahat edebilmelerini sağlamak için her türlü çabayı sarf etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Dört nesildir hem tüccar tarafını hem de sanayici tarafını Ankara Cıvata A.Ş.’de birleştirmiş bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ankara Cıvata A.Ş’nin temel misyonu; müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak ve çağın getirdiği rekabetçi ortamın artılarını müşterilerimize yansıtmaktır.

Ankara  Cıvata A.Ş. ülkemizin gelişimi ve refahına katkıda bulunup, Türkiye’mizi gelişmiş ülkeler seviyesinde en üst basamaklara çıkarmak için üstün gayret  ve çaba harcamayı ülkemizin yetiştirdiği bir evlat olarak kendinde bir borç olarak görmektedir.

 Ankara Cıvata A.Ş. insana verdiği değeri ülkenin kalkınmasında olmazsa olmazı olarak görmektedir.

Ankara Cıvata A.Ş. “Öyle bir insan yetiştir ki insanlık kurtulsun” sloganını daima yüreğine yerleştirmiş, doğruluktan ve ilkeli olmaktan, başkasının hakkını gözetmekten hiç bir zaman vazgeçmemiş, menfaat ve çıkar hesabı yapmamayı inancımızın ve insanlığın evrensel bir değeri olduğunu asla unutmamayı taahhüt ve temel ilke olarak benimsemiştir.